MENU   
NOVINKYHARMONELO ♥LOW CARBNATURAL JIHLAVADÁRKOVÝ POUKAZEKODROGERIESALOOSPERFECT DISHMATCHA-TEAI LOVE HUMMUSMIX - TEEBOTANICOGREŠÍKDR.POPOVKAMILA CHOCOLATESSEMIXMIXITPLODY SLUNCENATURE NO TEACOUNTRY LIFEZDRAVÉ VÝŽIVYPURITASOBALOVÝ MATERIÁLOSTATNÍSORTIMENT ZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ V KLUBU GLOBAL 3000 - EXPRES MENUSORTIMENT ZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ V KLUBU GLOBAL 3000 - ZBOŽÍ KLUBU GLOBAL 3000SORTIMENT ZBOŽÍ PRO NEREGISTROVANÉ V KLUBU GLOBAL 3000 - POCTIVÉ MLSÁNÍ

OŘECHY, SEMÍNKA, SUŠENÉ PLODY

 
 
 
<  1 2 3 ... 4 >
Banánové plátky 100 g COUNTRY LIFE*
Banánové plátky 100 g COUNTRY LIFE*Banánové chipsy se vyrábějí sušením ze zralých banánů, lehce osmahnutých v slunečnicovém oleji. Jsou sladké a křupavé. Výborně chutnají samotné, lze je ale i přidat do kaší nebo sladkého pečiva. Popis Využití: pochoutka - banánové plátky jsou křupavé a slaďoučké, takže s nimi můžete zahnat mlsnou müsli - při výrobě domácího müsli se nebojte přidat i banán v této formě kaše - ráno si můžete svou oblíbenou kaši posypat sušeným banánem pečení - banánové plátky lze zapracovat do těsta na sušenky nebo třeba na muffiny, dobře chutná především s čokoládou Banán je plodem banánovníku a pěstuje se především v tropických oblastech. Rostlina byla domestikována již před 8000 lety v jihovýchodní Asii. Ročně se prodá přes 12 miliónů tun banánů. Složení Banán (55 %), kokosový olej, cukr, banánové aroma. Může obsahovat stopy lepku. Skladování Při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.
24 Kč
1,04 €
Karobky banánové 100 g COUNTRY LIFE*
Karobky banánové 100 g COUNTRY LIFE*Karobky jsou vynikající náhražkou běžných pamlsků. Jedná se o různé druhy sušeného ovoce nebo ořechů pokryté polevou z karobu. Popis Banány vynikají obsahem vitaminu B6. Jsou bohaté na minerály, ze kterých je nejcennější draslík, hořčík a železo. Banány obsahují i malé množství serotoninu. Sušené banány si uchovávají většinu živin a účinných látek. Karob (svatojánský chléb) je vynikající, chutnou a zdravou alternativou kakaa. Složení banánový plátek 23 %, karobová poleva 77 % (cukr, palmový tuk, SYROVÁTKA, pudr ze svatojánského chleba 6,5 %, rýžová mouka,slunečnicový lecitin, arabská guma, šelak). Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů. Alergeny Mléko Skladování při teplotě do 20 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 70 %.
36 Kč
1,57 €
<  1 2 3 ... 4 >
KONTAKTY
+420 733 172 503
obchod@prirodanadlani.cz
+420 733 172 503 obchod@prirodanadlani.cz