SVÍČKY

 
 
 
<  1 2 3  >
Vonná sójová svíčka ve skle SVAŘENÉ VÍNO
Vonná sójová svíčka ve skle SVAŘENÉ VÍNOSojová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Svařené víno Sójová vonná svíčka Svařené víno. Krásná a jedinečná vůně svařeného vína plující doma nebo mezi stánky během vánočního trhu. Svařená sojová svíčka Svařené víno je hřejivá vůně, která vás vybízí k tomu, abyste si užili každý okamžik – ať už se svými blízkými nebo s knihou a teplou dekou o samotě. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Poznámky k vůni: Svrchní tóny: pepř, kardamom, šafrán, muškátový oříšek, skořice Srdce: granátové jablko, hroznové víno Základ: vanilka Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle ANGEL
Vonná sójová svíčka ve skle ANGELSojowa świeca zapachowa w szkle - typ zapachu: Angel Sojowa świeca zapachowa Angel. Zapach posiadający skrupulatnie przemyślaną kompozycję, tworzącą ponadczasową symfonię uczuć. Orientalnego charakteru dodaje paczula i orchidea wraz z rozgrzewającą ambrą. Przepyszny, zmysłowy zapach, delikatna mieszanka słodkich czerwonych owoców, miękkiego karmelu, miodu i praliny, w połączeniu z urzekającą mocą paczuli i wanilii. Angel to luksusowy, szykowny i elegancki zapach z uwodzicielską nutą. Właściwości Wysokość: 85mm Średnica: 73mm Czas palenia: ok. 40 - 45 godz. Waga zalewu: +/- 175 g Nuty zapachowe: Nuty głowy: ananas, jaśmin, melon, czarna porzeczka, bergamotka, kokos, wata cukrowa Nuty serca: orchidea, brzoskwinia, gałka muszkatołowa, śliwka, kminek, czerwone jagody, miód Nuty bazy: karmel, bursztyn, paczula, czekolada, drzewo sandałowe, piżmo Do zalewu świec wykorzystany został ekologiczny, naturalny wosk sojowy, wzbogacony o kompozycje zapachowe przypominające perfumy renomowanych firm. Dodatkowo, świeca wyposażona została w drewniany knot, zapewniający równomierne wypalanie oraz delikatne "syczenie" podczas palenia. Świece zapachowe Ravina zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​Twojego domu. Produkcja odbywa się na bazie najwyższej jakości naturalnego wosku sojowego i luksusowych esencji o zapachu wybranych perfum, owoców lub kwiatów. Zapewnij sobie przyjemne doznania oraz estetyczną dekorację dzięki świecom zapachowym w minimalistycznej, szklanej oprawie. Każda świeczka zawiera naturalny, drewniany knot, dzięki czemu spala się stopniowo i równomiernie, co zapobiega tworzeniu się tzw. lejka.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle AQUA DI GIO
Vonná sójová svíčka ve skle AQUA DI GIOSójová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Aqua Di Gio for Men Sójová vonná svíčka Aqua Di Gio. Nechte se unést myšlenkami na svůj soukromý ostrov díky vodním tónům této vůně. Celkový tón čisté vůně tvoří lehké citrusy a mořský vánek, které osvěží a potěší. Svrchní tóny tvoří pomeranč, citron, jasmín, limetka, bergamot a neroli, které podtrhují citrusovou chuť. Srdce tvoří rozmarýn, broskev, levandule, muškátový oříšek, frézie, calone, mořské tóny a koriandr. Rozjasňují kompozici a přidávají více osvěžujících vodních nuancí. Základní tóny, které vůni spojují, jsou cedr, ambra, dubový mech, pačuli a pižmo. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Poznámky k vůni: Svrchní tóny: pomeranč, citron, jasmín, limetka, bergamot a neroli Srdce: rozmarýn, broskev, levandule, muškátový oříšek, frézie, calone, mořské tóny a koriandr Základní tóny: cedr, ambra, dubový mech, pačuli a pižmo Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle BEZ
Vonná sójová svíčka ve skle BEZSojová vonná svíčka ve skle - Typ vůně: Lila Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle BLACK OPIUM
Vonná sójová svíčka ve skle BLACK OPIUMSójová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Black Opium Sójová svíčka s vůní černého opia. Nádherná vůně růžového pepře doplněná sladkou hruškou a květem pomeranče činí kompozici velmi podmanivou a smyslnou. Kontrastní ingredience vedle sebe dávají neobvyklý efekt a zahalí vás svým teplem a orientálním charakterem. Jedinečný akord černé kávy se snoubí se smyslnou vanilkou, obohacenou o jemnost bílých květů s pomerančovými květy a základ z pačuli a uklidňujícího pižma. Pokud máte rádi zásadní, orientální kombinace, které působí na okolí a stimulují smysly, je tato vůně právě pro vás. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Poznámky k vůni: Svrchní tóny: růžový pepř, hruška, pomerančový květ Srdce: jasmín, káva Základ: vanilka, cedr, pačuli Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle BRIGHT CRYSTAL
Vonná sójová svíčka ve skle BRIGHT CRYSTALSojová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Bright Crystal Sójová svíčka s vůní Bright Crystal. Svíčka s nevšedním květinovým a ovocným aroma. Počínaje sladkou kyselostí granátového jablka a citrónově-limetkovou svěžestí yuzu, vůně přechází do hlubších květinových tónů pivoňky a magnólie. Základní tóny, včetně bohaté ambry, poskytují dlouhotrvající pastvu pro smysly. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Poznámky k vůni: Horní tóny: tóny ledu, granátového jablka, yuzu Srdce: lotos, magnólie, pivoňka Základní tóny: ambra, dřevo, pižmo Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle COCO MADEMOISELLE
Vonná sójová svíčka ve skle COCO MADEMOISELLESójová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Coco Mademoiselle Sójová svíčka s vůní Mademoiselle. Jedinečná vůně, která si nekonečně nachází nové milence díky dokonalé kombinaci ovoce a květin. Citrusový začátek je obohacen o sladkost pomerančového květu, aby se po chvíli změnil v květinový buket. Srdce kompozice tvoří mimóza, exotické květy ylang-ylang, omamná růže a jasmín. Základem je jemná kombinace pár tónů, z nichž nejvíce vyniká pačuli a vanilka. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Poznámky k vůni: Hlava: bergamot, pomerančový květ, mandarinka, pomeranč Srdce: jasmín, mimóza, růže, ylang-ylang Základ: bílé pižmo, fazole tonka, opoponax, pačuli, vanilka, vetiver Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle DÝNĚ
Vonná sójová svíčka ve skle DÝNĚSojová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Dýně Sojová svíčka s vůní Pumpkin přinese do vašeho domova uklidňující vůni podzimních dnů a zvuk jiskřivých plamenů. Svíčka má dřevěný knot, který vydává zvuk hořícího dřeva v krbu a zajišťuje správné spálení svíčky. Jedinečný design a široký výběr vůní vám umožní vytvořit interiérové ​​dekorace na té nejvyšší úrovni. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle EUPHORIA
Vonná sójová svíčka ve skle EUPHORIASójová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Euphoria Sojová svíčka s vůní Euphoria. Ovocná a květinová kompozice, která je kombinací intenzivních aromatických tónů. V popředí je výrazné granátové jablko, které zaujme mimořádnou hloubkou a šťavnatostí. Jemným, ale pevným způsobem je doplněna jemnou notou lotosu a orchidejí. Základem celé vůně je hřejivá ambra, pižmo, fialka a výrazný mahagonový tón, který dodává kompozici mimořádný orientální akcent. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Poznámky k vůni: Vrchní tóny: granátové jablko Srdce: lotos, orchidej Základní tóny: ambra, fialka, mahagon, pižmo Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle GABRIELLE
Vonná sójová svíčka ve skle GABRIELLESojová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Gabrielle Sojová svíčka s vůní Gabrielle. Kompozici tvoří vůně zralého grapefruitu a mandarinky v kombinaci s nádechem černého rybízu, díky kterému je celek plný energie. Srdce vůně vytváří smyslnou a ženskou kytici květin. Vše podtrhuje intenzivní základ, který tvoří vůně pižma a santalového dřeva. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Poznámky k vůni: Svrchní tóny: černý rybíz, grapefruit, mandarinka Srdce: jasmín, pomerančový květ, tuberóza, ylang-ylang Základ: santalové dřevo, pižmo Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle GOOD GIRL
Vonná sójová svíčka ve skle GOOD GIRLSójová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Good Girl Vonná sójová svíčka Good Girl. Již od prvních tónů zaujme kombinací mandlí a kávy a následně zjemní akordy tuberózy a hlubokého jasmínu. Závěr je silně kakaový, ale vyvážený a spíše nahořklý suchý než čokoládově sladký. Vůně je extrémně relaxační a uklidňuje smysly, umožňuje vám relaxovat a cítit se dobře. Tato kompozice v sobě skrývá obrovské množství elegance a smyslnosti. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Poznámky k vůni: Svrchní tóny: káva, mandle Srdce: jasmín, tuberóza Základ: fazole tonka, kakao Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
Vonná sójová svíčka ve skle CHLOE
Vonná sójová svíčka ve skle CHLOESójová vonná svíčka ve skle - typ vůně: Chloe Chloe Sójová svíčka s vůní Cloe. Krásná, květinová, pudrová a svěží vůně. Pivoňka a frézie jsou na začátku oživeny ovocným akcentem v podobě sladkého liči. Srdce vůně jemně otevírá konvalinka, zaplavená bohatým aroma růží. To vše doprovází svítící magnólie, jejíž základem je jantarový základ. Pokud chcete zdůraznit svůj kreativní smysl pro styl, měli byste bez váhání sáhnout po této kompozici. Tato příjemná, květinová vůně je jedničkou mezi ženami s jemnou, romantickou duší. Vlastnosti Výška: 85 mm Průměr: 73mm Doba hoření: cca 40 - 45 hodin Hmotnost náplně: +/- 175 g Poznámky k vůni: Svrchní tóny: pivoňka, liči, frézie Srdce: růže, konvalinka, magnólie Základ: ambra, virginský jalovec Pro náplň svíček byl použit ekologický, přírodní sójový vosk obohacený o vůně připomínající parfémy renomovaných firem. Svíčka je navíc vybavena dřevěným knotem, zajišťujícím rovnoměrné hoření a jemné "syčení" při hoření. Vonné svíčky Ravina jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho domova. Výroba je založena na nejkvalitnějším přírodním sójovém vosku a luxusních esencích s vůní vybraných parfémů, ovoce nebo květin. Zajistěte si příjemný zážitek a estetickou dekoraci díky vonným svíčkám v minimalistickém skleněném rámu. Každá svíčka obsahuje přírodní, dřevěný knot, díky kterému hoří postupně a rovnoměrně, což zabraňuje vzniku tzv. trychtýř.
299 Kč
13,00 €
<  1 2 3  >
KONTAKTY
+420 733 172 503
obchod@prirodanadlani.cz
+420 733 172 503 obchod@prirodanadlani.cz